fbpx

Termovizinio tyrimo ataskaita

Termovizinio tyrimo ataskaita – tai oficialus dokumentas, kuriame pateikiami faktiniai nesandarių pastato vietų įrodymai. Po vizito pas Jus, specialia programa, kompiuteriu, atliekame objekte darytų termonuotraukų analizę. Šalia kiekvienos termonuotraukos aprašome joje užfiksuoto nesandarumo priežastį, termonuotraukose pažymime, dėl nesandarumo susidariusių šalčio ar šilumos tiltelių židinius. Šalia aprašytų termonuotraukų pateikiame temperatūrinių reikšmių lenteles. Termovizinio tyrimo ataskaitos gale pateikiame išvadas, apibendrinančios Jūsų objekto sandarumo būklę. Termovizinio tyrimo ataskaitoje aiškiai pateiktos ir identifikuotos nesandarios pastato vietos, todėl ji pravers vėliau atliekant sandarinimo darbus ar statytojui įrodant statybos klaidas.

Termovizinio tyrimo ataskaitą kartu su sandarumo testo protokolu Jums atsiųsime elektroniniu paštu, 2-3 dienų bėgyje po mūsų vizito pas Jus.

Jeigu atlikus sandarumo testą nustatoma, kad naujai įsigytas ar pastatytas pastatas neatitinka jam keliamų sandarumo reikalavimų, šį protokolą, kartu su termovizinio tyrimo ataskaita, kaip įrodymą galite pateikti statytojui, reikšdami pretenziją dėl statybos darbų kokybės ir pastato efektyvumo.

Sandarumo testo protokolas >

 

img_divider

Susisiekite dabar

Iškilo klausimų? Norite užsisakyti tyrimą? Mūsų specialistai visada pasiruošę Jus pakonsultuoti ir Jums padėti.

Nemokama konsultacija